Bar SomePlace Else w Poznaniu


SomePlace Else to stylowy i przestronny pub, w którym panuje swobodna atmosfera. To idealne miejsce na relaks po pełnym wrażeń dniu, wieczorne wyjście z przyjaciółmi oraz wspólne śledzenie wydarzeń sportowych. Wyśmienita kuchnia i znakomita atmosfera zawsze idą tu w parze.

W naszym menu znajdziecie uwielbianą przez wszystkich klasykę - steki, burgery, sałaty, elementy kuchni tex-mex. Nasz Szef Kuchni, Michał Konwerski, dba o urozmaicenie tych potraw, dodając nowe, niespodziewane smaki.

Najważniejszy jednak jest dobór składników - zawsze świeże, najlepszej jakości produkty. Wszystko przygotowywane jest od podstaw na miejscu - łącznie z samodzielnie wypiekanym pieczywem.

Wypróbuj nasze nowe menu

 

Kulinarnym wrażeniom często towarzyszą u nas sportowe emocje. 9 telewizorów LCD, usytuowanych tak, by z każdego zakątka restauracji można śledzić przebieg meczu, oraz jeden z największych w Poznaniu ekranów gwarantują, że żadna bramka, żaden punkt ani kosz nie umknie Twojej uwadze. Aktualny plan wydarzeń sportowych, które można będzie u nas obejrzeć, zawsze publikujemy tutaj.

Na spragnionych czeka szeroka oferta wyśmienitych koktajli. Wielbiciele win i mocniejszych trunków również znajdą dla siebie szereg propozycji z całego świata. Smakosze złocistego napoju mogą wybierać spośród propozycji znanych oraz rzemieślniczych i niszowych.

Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa i znakomita atmosfera sprawią, że SomePlace Else stanie się Twoim ulubionym miejscem na spędzenie przyjemnego wieczoru w dobrym towarzystwie.


SomePlace Else Bar Poznan
SomePlace Else Bar Poznan

SomePlace Else Poznan

Bukowska 3/9PoznanPL

+48616552000 Hours of Operation

Hours of Operation
Zamknij
  • Poniedziałek - Niedziela od 12:00

Reservations
Udostępnij
Zamknij