Back to top
Skip to main content
SomePlace Else Bar
Zadzwoń do nas: 48616552000
Witamy w

SomePlace Else Bar

burger
SomePlace Else to miejsce, gdzie wyśmienita kuchnia i znakomita atmosfera zawsze idą w parze. Idealne na relaks po długim dniu, wieczorne wyjście z przyjaciółmi oraz wspólne śledzenie wydarzeń sportowych. Uwielbiasz promocje i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Polub SomePlace Else na Facebooku i bądź z nami w kontakcie, kiedy tylko chcesz.
  • Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek - sobota
  • 18.00 - 00.00
  • Calmari
  • interior bar
SomePlace Else Bar
Stylowy i przestronny pub z nieformalną atmosferą
Codziennie
Happy Hours Poczuj weekend każdego dnia! Happy Hours trwają przez cały tydzień w SomePlace Else, codziennie w godzinach 18.00-20.00! W tym czasie na wszystkie napoje z menu otrzymasz 50% zniżki!
Drinks
Każda sobota w SomePlace Else.
Aż - 50% Ze Studencką Sobotą W każdą sobotę, zapraszamy wszystkich studentów na prawdziwą ucztę. Specjalnie dla Was wyjątkowa studencka zniżka na WSZYSTKIE DANIA Z NASZEGO MENU! Każdym z naszych dań (z wyjątkiem steków) możecie delektować się za 50% ceny regularnej. Naszych soczyste steków skosztujecie natomiast z 25% zniżką. A dodatkowo, dla wszystkich spragnionych przygotowaliśmy ofertę Co Dwie Szklanki to Nie Jedna - czyli zamawiasz 2, płacisz za 1. Co zrobić, aby skorzystać ze zniżki? Wystarczy mieć ze sobą legitymację studencką. Do zobaczenia w SomePlace Else Poznan!
Cheers